LANCASTER SUN PERFECT 2019

LANCASTER SUN PERFECT 2019

Łagodne, eteryczne światło chłodnego poranka, silne promienie słoneczne w samo południe, olśniewający pejzaż skąpany w blasku zachodzącego słońca? Na pokładzie jachtu, czy nad basenem przy luksusowej willi w zacisznej okolicy, to słońce wyznacza tempo życia Riwiery Francuskiej.

Lancaster od ponad 70 lat specjalizuje się w oddziaływaniu światła słonecznego na skórę. Zgłębia to zagadnienie i wykorzystuje całą swoją wiedzę, aby uczynić słońce naszym sprzymierzeńcem. Ta monakijska marka, bardzo przywiązana do Le Rocher, gdzie została założona, jest naszym towarzyszem w słoneczne letnie dni. Niezależnie od tego, czy rozkładamy się na leżaku przy basenie, w prywatnej zatoczce, czy na tarasie, Lancaster oferuje skuteczny i zarazem wyrafinowany rytuał ochrony przed słońcem oraz pielęgnacji, aby można było cieszyć się najwspanialszym latem.

SUN PERFECT

LANCASTER ŁĄCZY SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĘ NA TEMAT SŁOŃCA ZE SWYMI KOMPETENCJAMI PIELĘGNACYJNYMI, ABY ZAPEWNIĆ KORZYŚCI NAWET NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRZE.

W miarę upływu lat i dni spędzanych na słońcu proces uzyskiwania złotej opalenizny może ulec zakłóceniu. Mogą pojawić się przebarwienia, struktura skóry stanie się mniej jednorodna, a cera będzie matowa przez cały rok. Te oznaki starzenia się skóry wpływają negatywnie na jednolitość i świeżość opalenizny, a także na blask i młodzieńczy wygląd skóry.

Światło z trudem przenika przez skórę, a jego rozpraszanie jest zakłócane przez obecność zmarszczek (które rzucają cień) oraz miejscowo skupioną nadmierną pigmentację w postaci ciemnych plam. Skóra traci swój wewnętrzny blask ? ów słynny młodzieńczy blask.

A zatem, jak połączyć promienne opalanie się z pełną blasku, jednolitą skórą?

Laboratoria Lancaster, specjalizujące się w ochronie przed słońcem, opracowały Sun Perfect dla wszystkich kobiet, które nie zgadzają się na kompromis ani w kwestii opalania, ani jeśli chodzi o młodzieńczy wygląd ich skóry.

Aby zapewnić skórze wrażliwej promienny blask, Lancaster oddziałuje na mechanizm, który odpowiada za powstawanie przebarwień oraz oznak przyspieszonego starzenia się skóry za pomocą formuł, które łączą w sobie najskuteczniejszą ochronę przeciwsłoneczną z najbardziej intensywną pielęgnacją przeciwstarzeniową.

Skóra zabezpieczona przed słońcem i oznakami starzenia się, jakimi skutkuje ekspozycja na słońce, ukazuje jednolity, idealnie brązowy blask.

Technologia Sun Perfect
Blask wewnątrz i na zewnątrz

Laboratoria Lancaster połączyły działanie swoich najbardziej innowacyjnych technologii, aby w jednej gamie dostarczać to, co najlepsze w pielęgnacji i ochronie przed słońcem.

Ochrona o szerokim spektrum przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wyniszczającym oddziaływaniem upływającego czasu

  • Technologia Full Light

Wyjątkowa technologia Lancaster ? wprowadzona na rynek w 2016 roku, obecna we wszystkich gamach chroniących skórę przed słońcem ? oddziałuje na całe spektrum promieniowania słonecznego. Przeciwdziała uszkodzeniom, jakie powodują promienie UVA, UVA oraz światło widzialne i infraczerwone dzięki połączeniu filtrów słonecznych, składników obijających światło oraz silnych przeciwutleniaczy.

  • Kompleks Anti-Pollution

Ekstrakt z imbiru w połączeniu z cząsteczką Lipochroman neutralizuje wolne rodniki, indukowane przez światło widzialne i zanieczyszczenie świetlne.

Ektoina to naturalna substancja, która redukuje uszkodzenia komórek, a zwłaszcza zaburzenia pigmentacyjne, powodowane przez zanieczyszczenia środowiska.

Kompleks naturalnych przeciwutleniaczy wzmacnia efekt ochronny i zapobiega podrażnieniu skóry.

  • Technologia Anti-ageing

Ekstrakt sojowy zwiększa syntezę kolagenu w skórze właściwej, poprawiając jednocześnie odporność skóry na promienie UV. Ekstrakt z czarnego pieprzu również zwiększa produkcję kolagenu, jak również kwasu hialuronowego.

Dwa składniki intensyfikujące blask

  • Kompleks rozświetlający

Ekstrakt ze skórki mandarynki poprawia rozpraszanie światła przez skórę. Pochodna witaminy C i ekstrakt z lukrecji regulują produkcję melaniny.

  • Składniki odbijające światło

Opalizujące pigmenty optymalizują odbijanie światła, zapewniając natychmiastowy i naturalny efekt blasku.

Gama Sun Perfect F 30 i SPF 50 Glow Cream ? rozświetlający krem

Ten lekki, nieklejący się i nietłusty krem pozostawia na skórze jedwabiste wykończenie. Dostępny w dwóch wersjach zapewniających dwa poziomy wysokiej ochrony, zaspokaja potrzeby wszystkich rodzajów skóry. Objawy starzenia się skóry są zmniejszone, a jej promienny wygląd uwidacznia się natychmiast i trwale.

Skóra zyskuje doskonałą ochronę: 92 %*
Zwiększa się naturalny blask skóry: 92 %*
Blask jest idealnie wyrównany: 90 %*

*Źródło: test konsumencki przeprowadzony na grupie 50 kobiet rasy białej po dwóch tygodniach używania produktu, % pozytywnych opinii.

SPF 50 Perfecting Fluid ? fluid udoskonalający

Fluid koloryzujący to dokonały produkt-hybryda, który zawsze warto mieć pod ręką, aby zapewnić skórze intensywną ochronę oraz idealnie jednolite wykończenie. Chroni skórę przed słońcem i fotostarzeniem oraz koryguje przebarwienia i nieregularny koloryt. Lekka formuła błyskawicznie się wchłania i pozostawia na skórze promienne, udoskonalające ją jedwabiste wykończenie.

Zredukowane nieregularności pigmentacyjne: 96 %*
Bardziej promienna skóra: 96 %*
Młodszy wygląd skóry: 94 %*

*Źródło: test konsumencki przeprowadzony na grupie 50 kobiet rasy białej po dwóch tygodniach używania produktu, % pozytywnych opinii.

LANCASTER SUN PERFECT 2019 - kremy, podkład i baza (FOTO)

SPF 30 Highlighting Primer ? rozświetlająca baza

Ten nieklejący się, jedwabisty, delikatnie opalizujący fluid to promienny podkład, który w jednolity sposób wyrównuje cerę. Stanowi idealną bazę makijażu. Jego formuła zapewnia intensywną ochronę oraz zapobiega oznakom starzenia się skóry, momentalnie zwiększając jej blask. Produkt ma poręczne opakowanie, dzięki czemu może Ci wszędzie towarzyszyć, abyś mogła sięgać po niego w każdej chwili, żeby chronić skórę i delikatnie sublimować cerę.

Zapewnia wygładzającą bazę makijażu: 92 %*
Skóra ma bardziej jednolity wygląd: 96 %*
Skóra jest momentalnie rozświetlona: 94 %*

*Źródło: test konsumencki przeprowadzony na grupie 50 kobiet rasy białej po pierwszej aplikacji, % pozytywnych opinii.

LANCASTER SUN PERFECT 2019 - kremy, podkład i baza (FOTO)

CENNIK:

Lancaster Sun Perfect ? rozświetlający krem do twarzy SPF 30 50 ml ? 205,00*

Lancaster Sun Perfect ? rozświetlający krem do twarzy SPF 50 50 ml ? 205,00*

Lancaster Sun Perfect ? Fluid do twarzy SPF 50 30 ml ? 205,00*

Lancaster Sun Perfect ? Rozświetlająca baza pod makijaż SPF 30 30 ml ? 149,00

* Sprzedawca detaliczny ma pełną swobodę w kształtowaniu swojej polityki cenowej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Lancaster

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony