LA PRAIRIE – PLATINUM RARE CELLULAR LIFE-LOTION

LA PRAIRIE – PLATINUM RARE CELLULAR LIFE-LOTION

Doświadczenie Platinum Rare  związane z  odmładzaniem zaczyna się od najnowszej innowacji szwajcarskich laboratoriów La Prairie: PLATINUM RARE CELLULAR LIFE-LOTION. Nowy początek dla Twojej skóry oferuje niespotykany preparat zaczerpnięty ze źródła życia. Podobnie jak inne produkty z kolekcji, Platinum Rare Cellular Life-Lotion jest nasycony wiecznością czystej platyny. Rezultat wielu lat badań ? czasu potrzebnego do stworzenia najwyższego poziomu artyzmu ? stanowi niezbędny pierwszy krok w codziennym rytuale pielęgnacji.

Starzenie się skóry charakteryzuje się kumulacją uszkodzeń i stopniowym spowolnieniem jej funkcji. Aby odwrócić ten proces należy naprawić istniejące uszkodzenia i zapobiegać kolejnym. Odmładzanie skóry zależy więc od optymalnych funkcji komórkowych, produkcji energii komórkowej i zdolności komórek do ochrony przed zewnętrznymi i wewnętrznymi szkodliwymi czynnikami.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion działa właśnie na tych trzech poziomach:

– Ochrona: bogata przenikalność przeciwutleniaczy pomaga aktywować neutralizację i eliminację zewnętrznych czynników stresowych, w tym toksyn znajdujących się w zanieczyszczonym powietrzu, prowadzących do uszkodzenia skóry.

– Usuwa: wspiera zdolność komórek skóry do niszczenia i usuwania uszkodzonych białek. Aby skóra mogła utrzymać funkcje komórkowe, system proteasomu (naturalny system recyklingu w skórze) musi być w pełni funkcjonalny.

– Energetyzuje: zdrowa populacja mitochondriów odpowiedzialna za wytwarzanie energii ma kluczowe znaczenie dla właściwego funkcjonowania komórek. Z biegiem czasu stają się one mniej skuteczne. Potężny ekstrakt roślinny pomaga usunąć uszkodzone mitochondria, które przyspieszają proces starzenia.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion zawiera Peptyd Platyny, składający się z cząsteczek platyny związanych z acetylotetapeptydem-17, dzięki czemu chronią peptyd przed niszczącymi enzymami zawartymi w skórze, umożliwiając tym samym doskonałą aktywność przeciwzmarszczkową i ujędrnianie. Zawarty w lotionie Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, dostarcza skórze substancji odżywczych i odmładzających.

Powierzchnia skóry jest wyrównana, staje się bardziej elastyczna, a drobne linie i zmarszczki zostają wygładzone.

Cena: 2606 PLN / 115 ML

LA PRAIRIE - PLATINUM RARE CELLULAR LIFE-LOTION - nowość 2019

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe LA PRAIRIE

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony