KORRES – GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR

KORRES – GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR

ZŁOTA TARCZA

NOWY GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR W POŁĄCZENIU Z ELIKSIREM MŁODOŚCI DO TWARZY ZAPEWNIA PIELĘGNACJĘ SKÓRY CENNIEJSZĄ NIŻ ZŁOTO.

Drogocenny eliksir młodości, zainspirowany rzadkim, greckim kwiatem ? majestatycznym krokusem, teraz został uzupełniony o potężny eliksir pod oczy, który sprawia, że spojrzenie staje się świeże i pełne blasku. Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir  to uniwersalna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, idealna dla wszystkich typów skóry, z różnymi potrzebami i w każdym wieku. Pomaga skórze zachować młodzieńczą moc, zmniejsza oznaki starzenia i zmęczenia delikatnej okolicy wokół oczu. Eliksir wypełniony doskonałym antyoksydantem ? ekstraktem z jednodniowego greckiego szafranu [ma on najwyższą jakość na całym świecie] oraz najsilniejszymi składnikami aktywnymi był brakującym ogniwem w pielęgnacji Golden Krocus.

KORRES - GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR

Korres serum

Eliksir pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron działa zarówno jak booster [wzmacnia właściwości codziennie stosowanej pielęgnacji sprawiając, że skóra pod oczami jest zdrowa i mocna], jak i serum przeciwdziałające oznakom starzenia i zmęczenia [wypełnia skórę, zmniejsza widoczność kurzych łapek, obrzęków i cieni pod oczami]. Natychmiast odmładza i rozświetla twarz.

Wielokierunkowe działanie, dzięki synergii składników:

  • Ekstrakt z jednodniowego krokusa z Kozanii

Czerwone stygmaty kwiatu są bogatym źródłem krocyny ? doskonałego antyutleniacza, który przyczynia się do zachowania ogólnego, dobrego stanu skóry. Potrzeba aż 150 tysięcy kwiatów, aby uzyskać zaledwie kilogram stygmatów krokusa ? to sprawia, że jest on cenniejszy niż złoto. Drogocenne, czerwone stygmaty są przetwarzane w Laboratorium Ekstrakcji Ziół KORRES. Szafran zostaje tam zamieniony w ekstrakt tuż po jego zabraniu, w celu utrzymania maksymalnej siły działania przeciwutleniaczy.

  • Beta-glukan

Intensywnie nawilża oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry przed czynnikami zewnętrznymi.

  • Zaawansowany technologicznie kompleks 6 silnie działających, naturalnych składników przeciwstarzeniowych

Zaawansowana technologicznie kombinacja składników aktywnych, które zmniejszają widoczność zmarszczek oraz cieni pod oczami, wyrównuje koloryt, wygładza, ujędrnia i wypełnia skórę, zwiększa jej elastyczność i napięcie.

Naturalne krople nowego eliksiru pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron oraz eliksiru młodości Golden Krocus to wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny [na dzień i noc], który sprawi, że twarz będzie lśniła jak złoto!

AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR (NOWOŚĆ) ? 309 zł

KORRES - GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Korres

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony