INSTITUT ESTHEDERM – ADAPTASUN PROTECTIVE SILKY BODY MIST

INSTITUT ESTHEDERM – ADAPTASUN PROTECTIVE SILKY BODY MIST

Jedwabista, wodoodporna mgiełka ochronna do ciała. Normalne lub silne nasłonecznienie.

DZIAŁANIE

Chroni i optymalizuje naturalne opalanie, pomaga zachować młody wygląd skóry.

Nawilża, odżywia i przynosi uczucie aksamitnej skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • GLOBAL CELLULAR PROTECTION (hydrolizowane białka, naturalne nukleotydy, wit. E, kwas 18-beta-glicyretynowy, siarczan dekstranu) ? opatentowana technologia biologicznie chroniąca komórki skóry przed agresywnym promieniowaniem UV. Wzmacnia naturalne zdolności samoobrony i adaptacji skóry w stosunku do słońca ? działa przeciw wolnym rodnikom, zapobiega fotostarzeniu, zmniejsza ryzyko wystąpienia poparzeń słonecznych, chroni DNA komórek skóry oraz przyśpiesza procesy naprawcze.
  • FILTRY UVA-UVB ? ochrona fotosłoneczna i przed fotostarzeniem.
  • TECHNOLOGIA ADAPTASUN (biomimetyczny heksapeptyd, oligoelementy, aminokwasy, wit. F, diole) ? optymalizuje proces pigmentacji skóry (naturalna ochrona skóry) dla szybszej, intensywniejszej i długotrwałej opalenizny.
  • KOMBINACJA SZLACHETNYCH OLEI (olej kokosowy, olej z otrębów ryżowych, olej z nasion Meadowfoam) ? odżywia, nawilża i wzmacnia skórę. Przynosi komfort i uczucie aksamitnej skóry. 

DLA KOGO?

Dla osób, które chcą się opalić i dla tych, które aktywnie spędzają czas. Skóra normalna. Normalne lub silne nasłonecznienie (INDEX UV 4?7), lato, rozsądna, umiarkowana ekspozycja na słońce. Oznakowanie na opakowaniu to 2 słoneczka.

REZULTATY

Szybka, świetlista i długo utrzymująca się opalenizna. Miękka, rozświetlona i młodo wyglądająca skóra. Idealnie nawilżona i odżywiona, jedwabista i lekko pachnąca skóra, która w pełni odkrywa swoje piękno po ekspozycji na słońce.

JAK STOSOWAĆ?

Szybka i przyjemna aplikacja. Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać suche lub mokre ciało równomiernie, z odległości 20 cm, przed ekspozycją na słońce. Aplikację powtarzać co 2 godziny lub po każdej kąpieli.

150 ml / 189 zł

INSTITUT ESTHEDERM - ADAPTASUN PROTECTIVE SILKY BODY MIST

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe INSTITUT ESTHEDERM

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony