Il Salone Milano – seria do włosów suchych i zniszczonych

Il Salone Milano – seria do włosów suchych i zniszczonych

Il Salone Milano – seria do włosów suchych i zniszczonych

Włosy zniszczone i suche ? jak sobie z nimi poradzić?

Suszenie, prostowanie, przebywanie na słońcu? Nie dajemy naszym włosom odpocząć. Czasami używamy odżywki do włosów, ale oczywiście nie dbamy o regularność tej czynności, przez co efekt nie jest zadowalający. Jak tchnąć we włosy nowe życie?

Il Salone Milano włosy zniszczone

Oczywiście istnieje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które wzmacniają i regenerują włosy. Jednak czy naprawdę musimy porywać się na drogie zabiegi w salonach fryzjerskich? Niekoniecznie! Marką, która oferuje produkty profesjonalne do użytku domowego jest Il Salone Milano.

Pielęgnacja na co dzień ? jaki szampon wybrać?

Posiadaczki włosów suchych i zniszczonych powinny zadbać o ich codzienną pielęgnację, która pomoże je wzmocnić i odżywić. W szamponach i maskach do włosów suchych i zniszczonych marki Il Salone Milano znajdują się proteiny mleka, i ekstrakt z bambusa, które delikatnie odżywiają i oczyszczają włosy. W efekcie są one świetliste, nawilżone i odżywione.

CENA: 49,99 zł / 1000 ml, 29,99 zł/500 ml

Maska ratunkiem dla suchych włosów!

By efekt odżywienia był wzmocniony, należy dwa-trzy razy w tygodniu sięgnąć po maskę do włosów. Ta z Il Salone Milano, dedykowana włosom suchym i zniszczonym jest bogata w proteiny mleka, proteiny pszenicy oraz ceramidy, które w widoczny sposób poprawiają stan włosów. Włosy są zregenerowane, miękkie i aksamitne.

CENA: 49,99 zł / 500 ml, 29,99 zł/250 ml

Profesjonalny olejek keratynowy do włosów bardzo zniszczonych

Profesjonalna kuracja odbudowująca z Keratyną do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych. Wzbogacony o olej migdałowy, co pomaga chronić przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega powstawaniu rozdwojonych końcówek.

CENA: 34,99 zł

Il Salone Milano- kosmetyki do włosów suchych i zniszczonych

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Il Salone Milano

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony