HEMP CARE – SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

HEMP CARE – SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

HEMP CARE – SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

Hemp Care olejek

SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

To wyjątkowe połączenie organicznych składników: Włoskiego Oleju Konopnego i Oleju Migdałowego. Zawarte w jednej formule niosą skórze miękkość i jedwabistość, bez pozostawiania tłustej warstwy. Olejek bardzo szybko się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny zapach.

SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM to prawdziwe źródło młodości poprawiające jakość i wzmacniające skórę – szczególnie suchą – pozostawiając ją świetlistą, aksamitną, bez tłustej
warstwy.

Cena detaliczna brutto: ok. 149,90 zł (100 ml)

ZOBACZ: Elancyl – Slim Design – wyszczuplający olejek 2 w 1

HEMP CARE - SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

O Hemp Care

HEMP CARE to innowacyjny projekt, pochodzący z Włoch, który powstał na bazie ponownego odkrycia cennego, ekologicznego oleju z konopi, który jest głównym składnikiem kompleksowej linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Prosta, skromna roślina Hemp (konopia) zawiera cenny olej – prawdziwy eliksir młodości!

ORGANICZNY OLEJ KONOPNY

Przed człowiekiem, który naprawdę potrafi słuchać, Natura sama, dzięki swojej ekspresji, odkrywa swój cud. Zwykła, skromna roślina, konopia, zawiera olej bogaty w kwasy Omega 3 oraz Omega 6, działające przeciwutleniająco. Te skuteczne, naturalne substancje przeciwstarzeniowe przemieniają codzienną rutynę pielęgnacyjną w chwilę odnowy, nawet przy zmieniających się porach roku, tak jak odbywa się to w naturze. Magią tego oleju jest moc stopniowego uwalniania cennych składników aktywnych – kompozycja kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów jest podobna do tej wytwarzanej przez warstwę lipidową naszej skóry. Właściwości oleju konopnego nadające skórze miękkość i sprężystość, wzrastają wraz z regularnym stosowaniem produktów, dzień po dniu, nadając skórze wyjątkowy blask i uczucie aksamitności. Olej ten skutecznie zapobiega utracie nawilżenia, jak też nadmiernej wrażliwości, tworząc zdrową równowagę i pomagając barierze ochronnej skóry poprawnie funkcjonować. Ten cenny olej doskonale sprawdza się w pielęgnacji włosów, zwalczając suchość, odwodnienie, pozostawiając je błyszczącymi i zdrowymi, a wszystko to dzięki zawartości witamin. Olej konopny działa też na skórę głowy, przywracając jej naturalną równowagę, nadając włosom maksymalny blask i witalność.

WSZYSTKIE PRODUKTY LINII HEMP CARE zawierają ORGANICZNY, WŁOSKI OLEJ KONOPNY. Jest to magiczny olej o dobrze znanej charakterystyce i wyjątkowych rezultatach pielęgnacyjnych.

WITAMINA E – działanie antyoksydacyjne, ważna w procesie hamowania tworzenia się wolnych rodników oraz starzenia skóry. Pomaga skórze utrzymać właściwą równowagę nawilżenia i nawodnienia.

OMEGA 3 – OMEGA 6 – są odpowiedzialne za utrzymanie i regulację właściwej równowagi komórkowej skóry, jak również, dzięki wysokim właściwościom odżywczym, utrzymują skórę miękką, nawilżoną i jędrną.

WITAMINA B1 – WITAMINA B2 – nadają skórze miękkość bez pozostawiania tłustej warstwy. Chronią przed wolnymi rodnikami, tym samym ograniczając uszkodzenia komórkowe.

Wyjątkowe produkty linii HEMP CARE charakteryzują się wyszukanym zapachem, który powstał w wyniku selekcji oryginalnych aromatów, zanurzających nasze zmysły w aromatycznej rozkoszy Sycylijskich Cytrusów, Pomarańczy, Szałwii, Liści Konopi, Białych Róż, Jaśminu i woni uwalnianych przez drzewa.

Materiały Prasowe Hemp care

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony