Hagi – rewitalizujący krem z roślinnym kompleksem detox

Hagi – rewitalizujący krem z roślinnym kompleksem detox

Hagi – rewitalizujący krem z roślinnym kompleksem detox

Firma Hagi Cosmetics wprowadziła na polski rynek nowość w kategorii kremów rewitalizujących z roślinnym kompleksem detox. Kosmetyk jest naturalną odpowiedzią na wzrastające zanieczyszczenie środowiska. Krem jest dedykowany wszystkim kobietom, które mieszkają w dużych miastach i potrzebują ochrony dla swojej skóry narażonej na szkodliwe działanie miejskiego powietrza.

ZOBACZ: Hagi – scrub do dłoni i stóp – Wakacje na Bali

krem odżywczy do twarzy

Nowość od Hagi zawiera roślinny kompleks detox z żeń-szenia, jabłka, brzoskwini, pszenicy i jęczmienia. To połączenie składników powoduje fizyczną i chemiczną barierę dla niepożądanych czynników. Nasza skóra będzie odpowiednio chroniona i odżywiona. Dodatkowo zimnotłoczone oleje z pestek moreli, awokado, malin, truskawek i rokitnika pięknie ją nawilżą i sprawią, że będzie delikatna w dotyku.

Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i odżywioną. Organiczna woda pomarańczowa, witaminy B3 i E, d-pantenol i aloes sprawią, że skóra pozostanie w dobrej kondycji, a naturalny olejek z drzewka różanego dostarczy naszym zmysłom ukojenia.

Nowość od Hagi idealnie sprawdzi się w pochmurne dni przypominając nam czas upalnego lata. Krem powstał z miłości do natury i zachwytu nad jej bogactwem i pięknem. Zawiera tylko naturalne składniki i został wytworzony ręcznie, metodą tradycyjną, zgodne  z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne.

Kosmetyk jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej: http://www.sklep.hagi.com.pl/,w wybranych punktach stacjonarnych (lista dostępna na stronie) oraz na targach eko i slow w największych miastach Polski.

Cena: 74 zł

ZOBACZ: KLAPP – SKIN NATURAL ALOE VERA CREAM

O Hagi Cosmetics:

Jesteśmy nową marką, która zrodziła się z przenikania świata chemii i natury. Z istniejącego od 2000 roku laboratorium chemicznego wyłoniło się laboratorium kosmetyczne. Do produkcji naturalnych kosmetyków zachęciło nas bogactwo i harmonia składu surowców kosmetycznych pochodzących z natury. Nasze produkty przynoszą długotrwałe efekty poprawy nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia. Delikatnie pielęgnują, poprawiają zdrowy wygląd i przywracają stan równowagi płaszcza ochronnego skóry. Starannie dobieramy receptury i surowce, by powstał bezpieczny i łagodny kosmetyk właściwy dla każdej kategorii. Produkując kosmetyki naturalne przyczyniamy się do zwiększenia dbałości  o zdrowie i piękno człowieka oraz ochronę jego środowiska. Nasze standardy są zgodne  z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Produkujemy krótkie serie kosmetyków, mydła wytwarzane są ręcznie i wyłącznie metodą tradycyjną. W proces powstawania naszych produktów wkładamy pasję i ogromny ładunek pozytywnej energii. Od samego początku, niezmiennie wszystkie produkty wytwarzamy samodzielnie – przez koncepcję, receptury, pomysły na opakowania, aż po efekt ostateczny. W zespole Hagi pracują kosmetolodzy, chemicy, specjaliści ds. jakości, zapachów i bezpieczeństwa kosmetyków oraz kilka artystycznych dusz z głowami pełnymi pomysłów. Jesteśmy w 100% HANDMADE IN POLAND.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony