Gucci – Bloom Acqua di Fiori

Gucci – Bloom Acqua di Fiori

Perfumy damskie Gucci

Więzi rodzą się spontanicznie, wypełnione młodzieńczą radością, a kobiece przyjaźnie szybko stają się nierozerwalne i zdolne są przetrwać próbę czasu. O tych prawdziwych relacjach opowiada nowy rozdział historii marki Gucci Bloom. Nowy zapach – Gucci Bloom Acqua di Fiori afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. Nowa wcielenie dobrze znanego zapachu – świeże i zielone,  to kompozycja promienna i podnosząca na duchu, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.

ZOBACZ: Wpadka Gucci? Kostium kąpielowy za 2000 zł, w którym… nie można iść na basen!

Nuty

Gucci Bloom Acqua di Fiori jest owocem współpracy Alessandra Michele z mistrzem perfumiarstwa Albertem Morillasem. Tak jak inne zapachy Gucci Bloom, również ten zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu. Gucci Bloom Acqua di Fiori jawi się świeży i jasnozielony.

Choć Gucci Bloom Acqua di Fiori zachowuje kwiatowy akord Bloom, jest jednak zapachem o odrębnym i oryginalnym wyrazie. W nutach głowy pojawia się nowy soczysty akord – intensywnie zielony i świeży, skomponowany z zielonego galbanum i delikatnych pąków czarnej porzeczki. Subtelne piżmowe tony liści galbanum łagodzą pikanterię pąków porzeczki. W sercu wyłaniają charakterystyczne dla Gucci Bloom pąki jaśminu, pnącze Rangoon i tuberoza, zaś zmysłową głębię określa woń piżma i drewna sandałowego o ciepłym i głębokim charakterze.

W filmie reklamowym wszystkie te nuty wirują razem w kwiatowej kaskadzie.

Gucci - Bloom Acqua di Fiori - kwiatowy zapach na lato 2018 (NOWOŚĆ!)

Gucci – Bloom Acqua di Fiori

Kampania reklamowa

Gucci Bloom Acqua di Fiori afirmuje witalność i młodzieńczą energię. Film został wyreżyserowany przez Glena Luchforda. Ukazuje relacje przyjaciółek Domu Gucci: Dakoty Johnson, Hari Nef i Petry Collins opowiadających o ich szczególnej więzi. Dziewczyny rozkoszują się pięknem i bujnością natury, pływają o zmroku w migoczącym  jeziorze, porośniętym kwiatami i szuwarami.

Opakowanie

Nawiązując do opakowania Gucci Bloom, kartonowe pudełeczko Gucci Bloom Acqua di Fiori ozdobione jest wewnątrz i na zewnątrz ekscentrycznym kwiatowym ornamentem zielnika w nowym zielonym odcieniu. Wzór liści, gałązek wiśni i kwiatów w stylu toile de Jouy (tkaniny zdobionej sielankowymi scenkami rodzajowymi) umieszczono w czarnej ramce. Ten sam motyw pojawia się na etykiecie flakonu. Kolor odzwierciedla nuty zapachowe oraz przesłanie zapachu mówiące o energii i świeżości.

Gama i ceny

Gucci Bloom Acqua di Fiori EDT 50 ml. Cena: 349 zł*

Gucci Bloom Acqua di Fiori EDT 100 ml. Cena: 465 zł*

ZOBACZ: BOTTEGA VENETA – KNOT EAU ABSOLUE

Gucci - Bloom Acqua di Fiori - kwiatowy zapach na lato 2018 (NOWOŚĆ!)

Materiały prasowe Gucci

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony