GUCCI BEAUTY PRZEDSTAWIA NOWĄ WIZJĘ WODY TOALETOWEJ GUCCI GUILTY POUR FEMME

GUCCI BEAUTY PRZEDSTAWIA NOWĄ WIZJĘ WODY TOALETOWEJ GUCCI GUILTY POUR FEMME

GUCCI BEAUTY PRZEDSTAWIA NOWĄ WIZJĘ WODY TOALETOWEJ GUCCI GUILTY POUR FEMME

Prezentujemy nowy design flakonu i opakowania Wody Toaletowej Gucci Guilty pour Femme, którego kreatywnym pomysłodawcą jest Alessandro Michele. Wzornictwo nowego flakonu inspirowane jest kobietami, które dążą do swobody w wyrażaniu miłości oraz samych siebie. Flakon damskiego zapachu naśladuje kształt produktu męskiego, aby odzwierciedlać równą pozycję kobiet i mężczyzn.

Nowy design flakonu  

W popularnym wysokim i smukłym flakonie Gucci Guilty, zaprezentowanym teraz w odcieniu metalicznego różowego złota, kształtują się nowe kody kobiecości. Masywny szklany flakon jest częściowo przesłonięty metalem w nowym odcieniu i zwieńczony dopasowanym kolorystycznie korkiem.  W odkrytej części przez przezroczyste szkło prześwieca bladoróżowy płyn zapachu. Produkt zamknięto w czarnym opakowaniu zewnętrznym, zaakcentowanym logo w kolorze różowego złota, które ma niepowtarzalną formę splecionych liter G Domu Gucci.

GUCCI BEAUTY PRZEDSTAWIA NOWĄ WIZJĘ WODY TOALETOWEJ GUCCI GUILTY POUR FEMME

Zapach

Woda Toaletowa Gucci Guilty to wyjątkowy akord ambrowo-kwiatowy, który definiują delikatna i świeża kobiecość płatków bzu z nutą musujących cytrusów, a także powłóczysta aura bogatych i zmysłowych nut ambry i paczuli.  Promienne, cytrusowe nuty mandarynki połączono z różowym pieprzem, aby nadać nucie głowy wibrująco świeży charakter. W sercu kompozycji kwiatowa jakość bzu jednoczy się z owocową kompozycją brzoskwini i maliny oraz z nutami egipskiego geranium, aby tworzyć delikatny i harmonijny kontrast. Na zakończenie wybrzmiewa paczula i ambra. Składniki te ukazują ciepły i kremowy charakter bazy, wtórując najgłębszym nutom Wody Perfumowanej, by wydobyć siłę i zmysłowość zapachu.

Kampania reklamowa

Lana Del Rey and Jared Leto – bohaterowie Gucci Guilty – spotykają się ponownie w osobliwej scenerii motelu. Jako pozbawione zahamowań wolne duchy razem przeciwstawiają się światu w akcie buntu. Ich urzekającą determinację odzwierciedlają zapachy Gucci Guilty Eau de Toilette pour Femme i Eau de Toilette pour Homme, zaprezentowane obok siebie jak równy z równym.

#ForeverGuilty

Cennik:

Guilty pour Femme edt 30 ml – 265,00*

Guilty pour Femme edt 50 ml – 349,00*

Guilty pour Femme edt 90 ml – 475,00*

*Sprzedawca detaliczny ma pełną swobodę w kształtowaniu swojej polityki cenowej

Zapach dostępny od lutego 2021, w perfumeriach Sephora i Douglas oraz na sephora.pl i douglas.pl

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Gucci

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony