Goldwell Dualsenses Sun Reflects

Goldwell Dualsenses Sun Reflects

Seria dla włosów i skóry narażonych na działanie słońca.

Goldwell Dualsenses

Goldwell Dualsenses Sun Reflects SZAMPON REGENERUJĄCY. Głęboko oczyszcza, jednocześnie delikatnie i natychmiastowo pielęgnuje włosy i skórę po kontakcie ze słońcem. Dokładnie spłukać.

Sugerowana cena sprzedaży: 56 zł / 250 ml

Goldwell Dualsenses Sun Reflects SZAMPON

Goldwell Dualsenses Sun Reflects 60-sekundowa KURACJA REGENERUJĄCA dla włosów narażonych na działanie słońca wzbogacona o microPROtec complex i Panthenol. Regeneruje włosy aż do 100% już w 60 sekund po kontakcie ze słońcem, chlorowaną lub słoną wodą. Intensywne odżywienie włosów narażonych na działanie słońca. Rozprowadzić na wilgotne lub osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na 60 sekund. Dokładnie spłukać.

Sugerowana cena sprzedaży: 90 zł / 200 ml

Goldwell Dualsenses Sun Reflects KURACJA

Goldwell Dualsenses Sun Reflects OCHRONNE SERUM W SPRAYU dla włosów narażonych na działanie słońca wzbogacone o microPROtec complex i Panthenol. Natychmiast chroni przed negatywnym wpływem słońca, chlorowanej lub słonej wody oraz blaknięciem koloru spowodowanym promieniami UV. Zapobiega utracie nawilżenia i przywraca jego odpowiedni poziom. Dobrze wstrząsnąć. Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.

Sugerowana cena sprzedaży: 73 zł / 150 ml

Goldwell Dualsenses Sun Reflects SERUM

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Goldwell

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony