GALÉNIC – TEINT LUMIÈRE

GALÉNIC – TEINT LUMIÈRE

Już wkrótce lato. Wyczekiwane nie tylko przez dzieci, które odpoczywają  w tym okresie od szkoły, ale  i dorosłych, których cieszą słoneczne i wodne kąpiele, spotkania z przyjaciółmi i weekendowe wypady za miasto. W tym czasie jesteśmy bardziej zrelaksowani i pozwalamy sobie na większą swobodę. Warto ten „luz” przenieść także do swojej kosmetyczki, zmieniając pielęgnację i makijaż na adekwatne do słonecznej pogody. A najlepiej oszczędzić sobie czasu i…  je połączyć!   Lato polega w końcu na podkreślaniu naturalnego, promiennego wyglądu skóry, przy jednoczesnym dbaniu o jej kondycję.

ZOBACZ: NARS – Natural Radiant Longwear Foundation. Moje odkrycie ostatnich tygodni

Formuła linii Galénic Teint Lumiére została zainspirowana malarską techniką glazurowania. Innowacyjny pomysł połączenia naturalnych barwników  ze składnikami nawilżającymi rozproszonymi w suchych olejkach, pozwala uzyskać wspaniałą dyspersję koloru i świetlistości cery. Formuły Teint Lumiere są łatwe  w aplikacji i umożliwiają równomierne rozprowadzenie pigmentów. Natychmiast stapiają się ze skórą, nadając jej satynowe wykończenie.

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KREM DD SPF 25

POJEMNOŚĆ: 40ML CENA: 98 ZŁ

Krem o wzmocnionej barierze ochronnej SPF 25 zapewnia przede wszystkim działanie antyoksydacyjne, 40x większe niż czysta witamina E. Betaina  i glikol nawilżają skórę, a kwas hialuronowy zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia. Pigmenty rozświetlające ujednolicają koloryt skóry i nadają jej pełnię blasku.

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KREM DD SPF 25

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KREMY NAWILŻAJĄCO-KOLORYZUJĄCE

POJEMNOŚĆ: 30ML CENA: 82 ZŁ

Kremy zawierają pigmenty mineralne wyrównujące koloryt skóry, a betaina i glikol zapewniają jej intensywnie nawilżenie. Uzyskanie satynowego wykończenia możliwe jest dzięki pudrom absorbującym.

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KREMY NAWILŻAJĄCO-KOLORYZUJĄCE

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY POD OCZY

POJEMNOŚĆ: 2,5 ML CENA: 79 ZŁ

Korektor zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i związane z nim cienie pod oczami.

ZOBACZ: Jak nakładać korektor? Radzi Kim Kardashian

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY POD OCZY

Materiały Prasowe GALÉNIC

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony