Filorga – SERUM LIFT-DESIGNER?

Filorga – SERUM LIFT-DESIGNER?

Inteligentny i praktyczny produkt gwarantujący natychmiastowy efekt napięcia!

NA CZYM POLEGA SEKRET PRODUKTU? NA PODWÓJNYM DZIAŁANIU MODELUJĄCYM [DZIAŁANIE BIOLOGICZNE I MECHANICZNE]

Stymulacja biologiczna: kombinacja dwóch składników aktywnych pochodzenia roślinnego o silnym działaniu napinającym. Arabinoksylan (pozyskiwany z ziaren żyta) pobudza kurczliwość fibroblastów, dzięki którym skóra lepiej reaguje na stres mechaniczny, a także przywraca jej naturalne zdolności liftingujące. Równocześnie zamknięte w kapsułkach mikro-algi zapewniają natychmiastowy efekt liftingujący.

Stymulacja mechaniczna: stymulujący aplikator kulkowy. Kulkowy aplikator aktywuje tkankę skóry i pobudza skuteczność składników aktywnych, dając intensywny efekt wygładzający i napinający.

Filorga kosmetyki

Korzyści: specjalnie opracowana konsystencja maksymalnie zwiększa efektywność produktu. Ultra-sensoryczny fluid szybko się wchłania, pozostawia na skórze uczucie świeżości i daje podwójny efekt napięcia i rozświetlenia, bez uczucia ciężkości na skórze.

Jak stosować? Przytrzymaj produkt pionowo i aktywuj przycisk, aby wycisnąć serum do aplikatora. Nanieść je kulką naciskając delikatnie na skórę. Zacznij od skóry szyi, następnie nanieś serum na policzki i na czoło, od środka twarzy ku jej konturom. Zakończ wmasowując produkt opuszkami palców.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: KLAPP – SKIN NATURAL ALOE VERA CREAM

materiały prasowe filorga

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony