Escada Flor del Sol. Limitowany zapach na lato 2020

Escada Flor del Sol. Limitowany zapach na lato 2020

Escada Flor del Sol. Limitowany zapach na lato 2020

Tego lata nowa edycja limitowana Escada Flor del Sol celebruje wakacje, wolność i przyjaźń. Ten kobiecy, uzależniający zapach momentalnie przywodzi na myśl słoneczną letnią eskapadę. Zamknij oczy i oddychaj miarowo, by przywołać niesamowite wspomnienia egzotycznych, wypełnionych zabawą wakacji w Meksyku.

ZOBACZ: Perfumy damskie na wiosnę/lato – te zapachy to must have! [CZĘŚĆ I]

Owocowo-kwiatowy zapach inspirowany jest ideą wspólnej wyprawy przyjaciółek do Meksyku, egzotycznego miejsca – idealnego na wymarzone wakacje. W otoczeniu palm zgrana paczka dziewczyn sączy koktajle przy basenie. Wszystkie tańczą, marzą i tworzą wspólne wspomnienia na całe życie. Tatuaż z sercem w płomieniach będzie im zawsze przypominać te chwile. Powietrze przesycone jest delikatnym zapachem dalii, legendarnego narodowego kwiatu Meksyku, którego aromatu nigdy nie zapomną.

Escada Flor del Sol. Limitowany zapach damski na lato 2020

Edycja limitowana Escada Flor del Sol jest kobieca i uwodzicielska, wyraża wakacyjny nastrój świeżym akordem tequila sunrise, po którym wyłania się cenne serce wypełnione kwitnącą dalią, sławiące kobiecy zapach jej bujnych, wonnych kwiatów. Sandałowiec dodaje nowemu zapachowi zmysłowej i ponadczasowej głębi. Twórcami jego urzekającej kompozycji są mistrzynie perfumiarstwa: Honorine Blanc i Nathalie Lorson.

Zapach zamknięto w czerwonym gradientowym flakonie, który wyraża kobiecość. Atmosferę zabawy i meksykańskie wibracje odzwierciedla kolorowe opakowanie, inspirowane przyciągającymi wzrok współczesnymi elementami: dalie, kwiaty i kaktus oraz serce w płomieniach stanowią nowoczesną interpretację kształtu serca i legendarnego symbolu Domu Mody Escada.

Escada Flor del Sol przekazuje nam inspirujące przesłanie: czas zebrać swoje przyjaciółki i wyruszyć w egzotyczną podróż do Meksyku, zostawiając za sobą codzienne sprawy; pora celebrować przyjaźń i przeżywać nowe przygody.

Gama i ceny:

Escada Flor del Sol 30 ml Cena: 189 zł

Escada Flor del Sol 50 ml Cena: 265 zł

Escada Flor del Sol 100 ml Cena: 349 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Escada

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony