ELEVEN AUSTRALIA x MAXIMILLIAN MALONE. LIMITOWANA EDYCJA MIRACLE HAIR TREATMENT

ELEVEN AUSTRALIA x MAXIMILLIAN MALONE. LIMITOWANA EDYCJA MIRACLE HAIR TREATMENT

ELEVEN AUSTRALIA x MAXIMILLIAN MALONE. LIMITOWANA EDYCJA MIRACLE HAIR TREATMENT

Marka ELEVEN Australia nawiązała współpracę z Maximilianem Malone, w ramach której Artysta zaprojektował serię grafik: WARM (ciepło) ENERGY (energia) i LIGHT (światło). Te niesamowite kolaże zagościły na opakowaniach kultowej kuracji MIRACLE HAIR TREATMENT (175 ml) w limitowanej odsłonie i pojemności. Intensywne kolory, głęboki kontrast oraz mistrzostwo łączenia różnych grafik w spójną całość tworzy wrażenie magicznej symbiozy oraz kojarzy się z recyklingiem- tak ważnym dla ELEVEN Australia.

ELEVEN Australia MIRACLE HAIR TREATMENT

MIRACLE HAIR TREATMENT to święty Graal wśród kuracji do włosów- do tej pory dostępny pojemności 125 ml, w limitowanej odsłonie można mieć go w butelce 175 ml. To najlepszy sposób na szybką pielęgnację i przygotowanie włosów do dalszej stylizacji. Zawartość wyciągów z pustynnej limonki, brzoskwini i nasion akacji sprawia, że włosy stają się lśniące, mocne i gładkie.

MALOWANE NOŻYCZKAMI

„Podczas współpracy z ELEVEN Australia chciałem pokazać coś intrygującego a zarazem pozytywnego, ”żywego”- dlatego zainspirowałem się CIEPŁEM, ŚWIATŁEM i ENERGIĄ. To było naprawdę ekscytujące wyzwanie! Trzy różne kolaże, które zachowały spójność, a ich elementy wspaniale ze sobą współgrają. Do tej pory pracowałem przy przeróżnych projektach: wielkoformatowych fototapetach, instalacjach dla największych brandów, ale tak naprawdę dopiero współpraca z ELEVEN Australia pozwoliła mi przenieść moje dzieła na inny format i dzielić się nimi z szeroką publicznością. ELEVEN Australia to świetni współpracownicy, którzy obdarzyli mnie ogromnym zaufaniem, dając mi swobodę twórczą i możliwość przelania mojej pasji i umiejętności w coś, co będzie dostępne w realnym życiu, na całym świecie- dokładnie tak, jak MIRACLE HAIR TREATMENT– mówi Max. Efekty? Wasz ukochany produkt, który nie tylko kompleksowo zadba o włosy, ale będzie prawdziwą ozdobą łazienki.

SPOSÓB UŻYCIA: Po prostu nałóż na wilgotne włosy przed suszeniem.

Edycja limitowana. Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.

Cena: 83,90 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Eleven Australia

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony