Eleven Australia – MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS

Eleven Australia – MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS

Eleven Australia
MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS

Spray nabłyszczający

Wykończ swoją fryzurę z MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS – innowacyjnym spray’em nabłyszczającym, który wygładzi Twoje włosy, zabezpieczy je przed puszeniem i wilgocią. Po prostu: spryskaj i ciesz się olśniewającą fryzurą przez długi czas!

– WYGŁADZA WŁOSY

– DODAJE BLASKU

– ZAPOBIEGA PUSZENIU I ELEKTRYZOWANIU SIĘ

Cena: 79 zł/ 200 ml dostępny w salonach oraz na hair2go.pl

Jak używać MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS?

Edukatorzy Eleven Australia zdradzają swoje triki!

Daniel Piwowar, Edukator marki ELEVEN Australia

MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS to coś więcej niż zwykły spray nabłyszczający do włosów. Dzięki zawartości rozświetlających drobinek możemy nazwać ten produkt suchym “glossem” bądź też rozświetlaczem do włosów.  Nasz produkt nie natłuszcza i nie obciąża włosów- jest idealny do wykończenia fryzur wieczorowych, loków, fal oraz do stosowania na co dzień aby rozświetlić matowe włosy. Wystarczy, że spryskasz fryzurę a następnie za pomocą szczotki rozprowadzisz produkt po całej jej długości.

Karol Wojciechowski, Edukator marki ELEVEN Australia

Dla Efektu delikatnego wygładzenia włosów użyj MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS zamiast lakieru, zarówno dla włosów prostych jak i kręconych. Spryskuj spuszone części fryzury i przygładź dłonią lub za pomocą szczotki, jednocześnie formując fryzurę. Dla efektu WOW przy upięciach lub plecionkach podkreśl główne  elementy fryzury spryskując je sprayem nabłyszczającym. Niech blask nigdy nie zgaśnie tego wieczoru!

Fryzura idealna dla miłośniczek nowoczesnej klasyki:

Po­fa­lo­wa­ne wło­sy w sty­lu gwiazd z czer­wo­ne­go dy­wa­nu to coś, co spraw­dzi się ZAWSZE, nie­za­leż­nie od te­go, czy jesteś posiadaczką krótkich czy długich włosów. Na wilgotne włosy zastosuj piankę I WANT BODY VOLUME zaczynając od karku w kierunku czubka głowy, następnie grzebieniem rozczesz produkt na długości włosów. Wysusz przy użyciu szczotki, aby zbudować objętość i gęstość fryzury. Zakręć włosy przy użyciu lokówki >32mm, rozczesz i zaczesz włosy od góry. Wykończ fryzurę z wykorzystaniem MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS dla pięknie błyszczących i zdyscyplinowanych włosów.

Eleven Australia - Make Me Shine Spray Gloss - nabłyszczacz

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Eleven Australia

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony