Chloe Nomade Absolu de Parfum

Chloe Nomade Absolu de Parfum

słońce odbijające się na piasku. ciepły wiatr wolności. kobieta-wędrowiec znów ucieka od rzeczywistości, niezależna i elegancka jak jej jedyny bagaż. jest wolna. nowoczesna. wyciszona. gdy się pojawia, zanikają granice, umysł otwiera się na świat, a każde doświadczenie i spotkanie niesie obietnicę bezkresnych horyzontów. eskapada w głąb pustyni: kolory tego krajobrazu zawsze inspirowały i pobudzały kreatywność założycielki domu – gaby aghion, dziś znalazły odzwierciedlenie w nomade absolu de parfum. jeszcze bardziej intensywna ucieczka od rzeczywistości, zanurzona w sercu niezwykle wyrafinowanej i wonnej bujności.

nowa podróż

delikatne, aromatyczne ciepło fikcyjnej destynacji.

nomade absolu de parfum – zapach skomponowany przez quentina bisha z givaudan – kompletnie zniewala. jego drzewno-szyprowa kompozycja to bardziej intensywna i upajająca wersja oryginalnego zapachu.

mech dębowy, odważne nawiązanie do świata męskich zapachów, pozostaje składnikiem dynamicznego serca nomade, lecz ukazuje tu zaskakujące wyrafinowanie. bogaty aromat słodkiej mirabelki nadaje zapachowi soczysty wymiar. zmysłowość zapachu podkreślają owocowe, aromatyczne niuanse aksamitnego olejku davana. wiatr swobody, ogrzany kremowym, drzewnym bogactwem łagodnego sandałowca.

zapach unikatowy, promienny, ponętny.

Chloe Nomade Absolu de Parfum. Nowość dla niej na 2020

przedmiot pożądania

flakon tej intensywnej wersji upiększyły ciepłe kolory, wyrafinowane materiały i luksusowe detale. elegancki kontrast między graficznymi liniami kołnierza, złotymi ćwiekami a skórą  w orzechowym odcieniu – wszystko to jest echem wzornictwa akcesoriów Domu.

świątynia światła

francuzka urodzona w atenach, mieszkająca w londynie … aktorka ariane labed powraca, aby wcielić się bohaterkę-wędrowca tej nowej podróży. na zdjęciu reklamowym, którego twórcą jest peter lindbergh, w świątyni światła i cienia ariane labed symbolizuje postać poszukiwaczki przygód o wielu różnych twarzach. z włosami delikatnie rozwianymi na wietrze i twarzą skąpaną w ciepłych promieniach słońca wyraża otwartą postawę wobec świata.

cennik

Nomade edp Absolu 30 ml – 289,00 zł

Nomade edp Absolu 50 ml – 409,00 zł

Nomade edp Absolu 75 ml – 495,00 zł

Zapach Chloe Nomade Absolu de Parfum dostępny jest w perfumeriach Sephora i Douglas.

ZOBACZ WIECEJ:

Materiały prasowe Chloe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony