CALVIN KLEIN – CK ONE SUMMER 2019

CALVIN KLEIN – CK ONE SUMMER 2019

CALVIN KLEIN – CK ONE SUMMER 2019

Śmiały. Orzeźwiający. Energetyzujący.

Najnowsza edycja limitowana CK ONE SUMMER, inspirowana artystycznym nurtem pop-art z lat 50., łączy w sobie świeży zapach z natchnionym sztuką opakowaniem, aby odzwierciedlić energetyzującą atmosferę lata.

CK One Summer

CK ONE SUMMER ukazuje legendarny flakon CK ONE w nowej odsłonie ze śmiałymi, radosnymi kolorami. Uwydatnia naturalnie świeży i uniwersalny zapach, który cechuje równowaga między energią i odprężeniem, określająca wyjątkową tożsamość tej kompozycji.

ZAPACH

Skomponowany ze składników z wód islandzkiego uzdrowiska Błękitna Laguna (Bláa Lóni?) oraz dryfującego drewna z Morza Wchodniosyberyjskiego, CK ONE SUMMER oferuje zaskakującą świeżość.

Odświeżające nuty morskie i cytrusowe łączą się z czystym, rześkim aromatem przypraw i owoców, a w głębi kompozycji wybrzmiewają łagodne nuty piżma i drewna.

Nuty głowy: Pigwa, Musująca Tangerynka, Włoska Bergamotka, Zroszona Lilia Wodna
Nuty serca: Akord Błękitnej Laguny, Jagody Jałowca, Kolendra, Herbata Matcha
Nuty głębi: Dryfujące Drewno Syberyjskie, Rozświetlone Piżmo, Blue Amber

Kreator zapachu: Carlos Vinals

REKLAMA

Reklama CK ONE SUMMER odzwierciedla esencję lata, wykorzystując wibrujące elementy sztuki pop-art z lat 50. na tle kultowego flakonu CK ONE. Zdjęcie reklamowe wyraża porywającą i radosną energię ciepłych letnich miesięcy.

FALKON I OPAKOWANIE

Design flakonu i opakowania CK ONE SUMMER zaprezentowano w nowym ujęciu z unikatowym wzorem w stylistyce pop-art. Legendarny flakon, przypominający manierkę, ukazuje dynamiczną grafikę  w warstwach i wzorach w tonacji niebieskiej, żółtej i pomarańczowej. Motyw ten jeszcze bardziej ożywiają letnie naklejki (edycja limitowana), które umożliwiają klientom personalizowanie własnego flakonu CK ONE SUMMER. Błyszczący biały kartonik stał się płótnem malarskim do wyeksponowania kolorowej grafiki nowego CK ONE SUMMER.

GAMA

100ml EDT 189,00 zł

CALVIN KLEIN - CK ONE SUMMER 2019 - perfumy unisex

ZOBACZ WIĘCEJ:

materiały prasowe CALVIN KLEIN

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony