Burberry – Her Blossom

Burberry – Her Blossom

Prezentujemy Her Blossom – nową Wodę Toaletową dla kobiet

Burberry prezentuje Her Blossom ? apetyczną kompozycję oryginalnej Wody Perfumowanej otuloną promiennymi nutami kwiatów śliwy. Lekka i delikatna interpretacja, łączy w sobie kwitnące kwiaty i zroszone płatki, aby odzwierciedlać atmosferę wiosny w Londynie.

ZOBACZ: Olympea Legend – zapach, którego nie da się zapomnieć

KAMPANIA REKLAMOWA

W Kampanii reklamowej wystąpiła Cara Delevingne, która uosabia energetycznego ducha mieszkanki Londynu. Dla tej nowej interpretacji Her Juergen Teller sportretował Carę w wiosennej scenerii w cyklu ukradkowo zrobionych zdjęć w jej rodzinnym mieście. Eksplorując rozświetlone słonecznym blaskiem parki i ich usłane płatkami alejki, Cara chłonie florę i faunę, które są treścią tego zapachu.

ZAPACH

Twórcą kompozycji jest Francis Kurkdjian. Burberry Her Blossom otwiera się nutami mandarynki i różowego pieprzu, które otulają kwiaty śliwy i peonii. Nuty głębi, zawierające kremowy sandałowiec i piżmo, dodają lekkiemu i owocowemu zapachowi głębi.

Nuty głowy: mandarynka i różowy pieprz

Nuty serca: kwiaty śliwy i peonia

Nuty głębi: piżmo i drewno sandałowe

?Źródłem inspiracji Wody Toaletowa Burberry Her były londyńskie parki wiosenną porą. Kompozycja kwiatów śliwy, nuty cytrusowe i delikatne płatki peonii tworzą zaskakującą kwiatową bryzę. Kremowy sandałowiec i akcenty piżma łączą się w tej czarującej aurze delikatnej kobiecości? ? powiedział Francis Kurkdjian.

PERSONALIZOWANY FLAKON HER

Pierwowzorem flakonu był oryginalny design zapachu Burberry, który unowocześniono białym korkiem symbolizującym kwitnące drzewa. Wykonany z gładkiego szkła o zaokrąglonych krawędziach, może być personalizowany dzięki inicjałom grawerowanym na złotej zawieszce wokół szyjki.

GAMA

Her Blossom 30 ml Cena: 205 zł

Her Blossom 50 ml Cena: 315 zł

Her Blossom 100 ml Cena: 399 zł

Burberry - Her Blossom - nowa woda toaletowa dla kobiet 2019

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Burberry

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony