BOTTEGA VENETA ILLUSIONE

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE

Włoska willa, skąpana w słońcu, stojąca z dala od pośpiechu codziennego życia. Delikatna bryza ogrzewa powietrze, woda faluje zachęcająco w pobliskim basenie. Z oddali słychać łagodne brzęczenie cykad. W tej scenerii wyostrza się każdy zmysł i ogarnia upajające poczucie spokoju.  Na chwilę czas zamiera; zaciera się granica między jawą a snem.

ZOBACZ: BOTTEGA VENETA – KNOT EAU ABSOLUE

Bottega Veneta Illusione

Bottega Veneta prezentuje Illusione ? duet nowych zapachów dla kobiet i mężczyzn, które odzwierciedlają zmysłowość, spokój i nieograniczone możliwości, jakie wyłaniają się w chwili zawieszonej między jawą a snem.

Zapachy Bottega Veneta opowiadają historie przepojone esencją włoskich przeżyć. Już od pierwszej kreacji marka nadaje swoim zapachom znaczenie, przywołując  ? poprzez kompozycję ? wyjątkowe włoskie chwile i ukazując ponadczasowe piękno i dziedzictwo tego kraju. Nowe zapachy Bottega Veneta Illusione snują świeżą i czarującą opowieść o włoskim uroku, ukazaną z podwójnej perspektywy: męskiej i kobiecej.

ZAPACHY

Troje mistrzów perfumiarstwa, natchnionych dziedzictwem, krajobrazem i wyjątkowymi surowcami Włoch ? ojczyzny Bottega Veneta, wykorzystało najwyższej jakości składniki, aby stworzyć dwa ponadczasowe zapachy: Illusione dla Niej i Illusione dla Niego. Duet orzeźwiających, wyrafinowanych zapachów reprezentuje dwa dopełniające się oblicza naturalnej zmysłowości i autentyczności, tak doskonale harmonizujące z zapachami Bottega Veneta.

Zapachy Bottega Veneta Illusione skonstruowano wokół olfaktorycznego napięcia między świeżością a zmysłowością, stworzonego poprzez skontrastowanie promiennych nut włoskich cytrusów i ciepłych nut drzewnych w bazach tych kompozycji. Bottega Veneta Illusione for her to drzewno-kwiatowa Woda Perfumowana skomponowana przez Annick Menardo i Amandine Clerc-Marie. Energetyzujące nuty głowy: bergamotka i czarna porzeczka są aromatyczną iskrą, która przypomina lekkość i przejrzystość wody. Kobiece kwiaty pomarańczy i roślinna zielona figa w kwiatowym sercu wyczarowują ciepłą bryzę, która jeszcze bardziej uszlachetnia kompozycję. Nuta głębi została zakotwiczona przez drzewo oliwne i bób tonka. Bottega Veneta Illusione for him to drzewno-cytrusowa Woda Toaletowa, stworzona przez Antoine?a Maisondieu. Nuty głowy odznaczają się esencjami cytryny i gorzkiej pomarańczy, które przywodzą na myśl musujące włoskie cytrusy. Drzewny balsam jodły oraz białe drewno cedru oferują żywicznie męską woń, po której wyłania się energetyzująca kompozycja wibrującego wetiweru i zmysłowego bobu tonka.

ELEGANCKI DESIGN

Flakony Illusione są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Ich architektoniczny kształt odzwierciedla czyste linie i mistrzowskie rzemiosło, jakie znamionuje markę Bottega Veneta. Ich aspekt sensoryczny również robi ogromne wrażenie: masywne szkło każdego flakonu momentalnie wzbudza poczucie luksusu, kiedy ujmujemy je w dłoń. Szkło odbija światło i uwydatnia płyn migoczący w jego wnętrzu, nasycając go blaskiem: miedzianych odcieni różu w zapachu dla Niej i lśniącej zieleni w zapachu dla Niego. Podstawa każdego flakonu ma kształt kwadratu, a jej część na spodzie sprawia wrażenie organicznej i okrągłej, i przypomina kształt kropli wody. Oba przedmioty wieńczy okrągły korek o fakturze inspirowanej bakelitem, który osłania spray. 

ODZWIERCIEDLENIE ILUZJI

Aby odzwierciedlić w kampanii reklamowej zmysłową elegancję i ulotną fantazję Illusione, marka Bottega Veneta podjęła współpracę z dyrektorem artystycznym Fabienem Baronem. Trzy filmy zanurzają widza w zawieszonej chwili, igrają z percepcją i granicą między snem na jawie a rzeczywistością.

Główny film reklamowy rozpoczyna się od ukazania sceny. Leniwy, słoneczny dzień we Włoszech, nad basenem przy tajemniczej i eleganckiej willi. Przelotnie migają twarze kobiety i mężczyzny Illusione: kanadyjskiego modela Simona Nessmanna i włoskiej modelki Vittorii Ceretti. Cicho szeleści wiatr. Słońce migocze, odbijając się od wody w basenie. Odsłonięta skóra postaci męskiej i żeńskiej pokryta jest kropelkami potu i wody. Nagle mężczyzna z pluskiem nurkuje w świeżej, chłodnej wodzie. Wynurza się i, ociekając wodą, zbliża się do kobiety, która opala się, drzemiąc przy basenie. Po chwili oboje pochylają się ku sobie i? film się kończy, pozostawiając widza ciekawego, co wydarzy się dalej.

W krótszych pojedynczych filmach kampanii ta sama scena pokazana jest z różnych punktów widzenia: postaci męskiej i żeńskiej, a niezgodności dwóch perspektyw sprawiają, że zastanawiamy się, czy oboje bohaterowie przeżyli to samo.

Każdy film kończy się intrygująco tajemniczą nutą. Zarówno widzowie, jak i bohaterowie nie są pewni, czy to wszystko było snem i jak się ta historia kończy. W zawieszonej chwili Illusione wszystko może się zdarzyć. 

GAMA I CENNIK

Bottega Veneta Illusione for her  edp 30 ml. Cena: 285 zł

Bottega Veneta Illusione for her edp 50 ml. Cena: 399 zł

Bottega Veneta Illusione for her edp 75 ml. Cena: 489 zł

Bottega Veneta Illusione for him edt 50ml. Cena: 315 zł

Bottega Veneta Illusione for him edt 90ml. Cena: 385 zł

Zapachy dostępne na wyłączność w perfumeriach sieci Sephora.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / Materiały prasowe Bottega Veneta

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony