BOSS THE SCENT ABSOLUTE

BOSS THE SCENT ABSOLUTE

ZAPACHY MAGNETYCZNE. ODWAŻNE. ZMYSŁOWE. ZASKAKUJĄCE.

BOSS THE SCENT Absolute oferuje zmysłom doznania na wyższym poziomie: dwa nowe, intensywnie uwodzicielskie zapachy dla Niego i dla Niej to ciemniejsze, bogatsze interpretacje oryginalnych kompozycji. Historia #AugmentedSensuality nadal trwa, gdyż marka przedstawia kolejną fazę  sensorycznej podróży. Film cyfrowy, inspirowany ASMR*, ukazuje siłę pobudzania zmysłów, aby wywołać spotęgowane doznania. Elektryzujące uczucie mrowienia na skórze i skórze głowy spływa w dół szyi i wzdłuż górnej części kręgosłupa.

DZIEDZICTWO UWODZENIA

Kampania reklamowa Boss z 2018 r. ilustrowała transcendentalną moc BOSS THE SCENT w epoce cyfrowej. Przekraczała granice i rozpalała najgłębsze pragnienie, aby odłączyć się od życia online i ponownie spotkać i zjednoczyć się w realnym świecie. W nowym rozdziale podróży #AugmentedSensuality, „The Passion” (Namiętność), nasza para posuwa swój związek o krok dalej, prowokując zmysły, aby sięgnąć głębiej i doświadczyć absolutu nocy.

ZMYSŁY NOCĄ

W rozpędzonym świecie pełnym rozpraszających zakłóceń, poszukujemy mocniejszych więzów i lepszej komunikacji. Niezapomnianej. Trwałej. Zmysłowej. Gdy zapada zmrok, wyłaniają się bardziej śmiałe, zaskakujące sposoby, które pozwalają nam w pełni badać nasze zmysły. Kolejny rozdział #AugmentedSensuality rozwija się wzmocniony intrygą zmierzchu. Pod osłoną nocy bohaterowie eksperymentują z nowymi, stymulującymi doznaniami, osiągając razem nowy, wyższy poziom.

KOLEJNY POZIOM DOZNAŃ

Ponownie wcielając się w swoje role, Jamie Dornan i Birgit Kos spotykają się znów jako mężczyzna i kobieta BOSS. Prezentując, w jaki sposób zapachy oddziałują na ich zmysły, nowy film cyfrowy ukazuje doznawanie przez  bohaterów zintensyfikowanej rzeczywistości, w której niepodzielnie włada nimi BOSS THE SCENT Absolute. Ta noc to czas odkrywania i eksplorowania. Wzajemnego prowokowania i eksperymentowania z nowymi odczuciami, aby zaznać czegoś zupełnie nowego. Razem. Wykorzystując ASMR, para uzyskuje głębsze połączenie. Bardziej intymne, magnetyzujące i uwodzicielskie. Stymulując wszystkie swoje zmysły, bohaterowie doświadczają nocą absolutu: grają ze światłem i muzyką,  szepczą do siebie, słyszą dźwięk trzaskającego lodu, co wzbudza mrowienie na plecach. W pieszczocie dłoni, muśnięciu włosów dreszcz obecności tej drugiej osoby staje się elektryzujący. Ciepło partnera, oczekiwanie zbliżenia potęguje dźwięk ich głosów i zapach perfum.

BOSS THE SCENT ABSOLUTE: DLA NIEGO I DLA NIEJ

Skomponowany przez kreatora zapachów, Bruno Jovanovica, BOSS THE SCENT Absolute dla Niego otwiera się z pikantną świeżością imbiru, który łączy się z nutami serca posiadającymi moc afrodyzjaku: korzeniem Mondia i owocami Maninka. Intensywnie męski i szorstko surowy wetiwer błyszczy w nucie głębi. To do tej pory najbardziej zmysłowa ekspedycja BOSS THE SCENT. Ciemno bursztynowy płyn zapachu umieszczono w ciemnym flakonie w szarobrązowym odcieniu i zwieńczono metalicznym korkiem.

Skomponowany przez kreatorkę zapachów, Louise Turner, zapach BOSS THE SCENT Absolute dla Niej otwiera się kremową nutą Miodowej Brzoskwini, która przenika paloną Kawę w rozgrzewającej nucie serca. W głębi aksamitna i kobieca wanilia otula z natury męski wetiwer, aby wzbudzać magnetyzujące uzależnienie. Ta bogata i intensywna interpretacja, bardziej tajemnicza i mroczna aniżeli jej pierwotny kontrapunkt, oferuje poziom absolutu. Ekstremalne doznanie. Zapach umieszczono w szklanym flakonie w stopniowanym odcieniu palonego, zimnego brązu, który wieńczy ciemnobrązowy metaliczny korek.

#AugmentedSensuality #BOSSTheScent

Wyjątkowe doznania wywołane przez stymulację zmysłów. Podobnie jak zmysł powonienia może wzbudzić emocje i przywołać wspomnienia, tak ASMR wynosi doznania sensoryczne na wyższy poziom.

GAMA I CENY:

Zapach BOSS THE SCENT Absolute For Him dostępny jest w postaci Wody Perfumowanej w następujących pojemnościach:

EDP 50ml. Cena: 349,00

EDP 100ml. Cena: 469,00

Zapach BOSS THE SCENT Absolute For Her dostępny jest w postaci Wody Perfumowanej w następujących pojemnościach:

EDP 30ml. Cena: 289,00

EDP 50ml. Cena: 395,00

EDP 100ml. Cena: 555,00

BOSS THE SCENT ABSOLUTE - nowe zapachy dla niej i dla niego

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe BOss

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony