BOSS BOTTLED ABSOLUTE

BOSS BOTTLED ABSOLUTE

Drobne szczegóły robią wielką różnicę, zwłaszcza jeśli ubierasz się na specjalną okazję. Akcesoria stanowią wówczas owe szczególne akcenty, a zapach jest kropką nad i. Jesienią  BOSS Parfums zachęca mężczyzn do założenia eleganckiego stroju, aby celebrować wprowadzenie najnowszej edycji limitowanej zapachu BOSS Bottled Absolute do swego portfolio. Uznaj go za dodatkowy „odświętny ubiór”, który dopełni Twój look. Niezależnie od tego, czy zechcesz postawić na nowoczesną elegancję, czy zdecydujesz się na odważny strój, który wyrazi Twoją osobowość: BOSS Bottled Absolute dopełni każdą stylizację na każdą okazję.

Efektowna interpretacja legendarnej Wody Toaletowej BOSS Bottled – BOSS Bottled Absolute oferuje bardziej intensywny zapach, przeznaczony na wyjątkowe chwile w życiu mężczyzny.

Podobnie jak smoking marki BOSS, zapachy BOSS Bottled są filarami garderoby wyrafinowanego mężczyzny. Teraz BOSS Bottled Absolute dołącza do oferty Wód Perfumowanych, które dorównują jakości i wyrafinowaniu krawiectwa BOSS.

Zapachy gamy BOSS Bottled, skomponowane przez mistrzynię perfumiarstwa Annick Menardo, umożliwiają Współczesnemu Mężczyźnie wybór takiego produktu, który w pełni zaspokaja jego potrzeby i pozwala mu być najlepszą wersją samego siebie: w każdym miejscu i w każdej sytuacji. BOSS Bottled Absolute dla Niego oddaje hołd ponadczasowej elegancji. Kompozycja otwiera się owocową nutą jabłka, dopełnioną ciepłymi przyprawami korzennymi. W sercu zapachu owocową nutę głowy wzmacnia energetyczna bergamotka i wzbogaca nowy, bogaty aromat śliwki.

BOSS BOTTLED ABSOLUTE - nowy zapach dla niego - zima 2019

Dynamicznie cytrusowa i ponętnie soczysta kompozycja stanowi klucz do uzależniającej prostoty tego arcydzieła. Drzewna struktura BOSS Bottled, określona przez drzewo oliwne, cedr i sandałowiec, w nowej kreacji zintensyfikowana została drewnem kaszmirowym, które otulono piżmem, aby zapewnić Współczesnemu Mężczyźnie intensywniejszy dreszcz emocji.

Flakon BOSS Bottled Absolute odzwierciedla charyzmę i pewność siebie mężczyzny, który sięga po zapach. Jego szkło ma nieprzejrzyście antracytowy kolor. Wieńczy go wyrafinowany, srebrny, metalowy korek.

Ceny:

Boss Bottled Absolute EDP 50 ml – 315,00

Boss Bottled Absolute EDP 100 ml – 415,00

Boss Bottled Absolute EDP 200 ml – 585,00

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Boss

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony