Bioderma – Pigmentbio

Bioderma – Pigmentbio

Skóra z przebarwieniami

Pod wpływem promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia, wieku, ciąży, zaburzeń hormonalnych na skórze mogą pojawiać się przebarwienia. Zaburzenie pigmentacji wynikają z nadprodukcji melaniny, która zmienia naturalny wygląd skóry.

Inspirowany wiodącą terapią dermatologiczną, Pigmentbio to komplementarna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry, także skóry wrażliwej, redukująca przebarwienia i przywracająca skórze blask. Technologia LumiReveal™ działa w kluczowych fazach hiperpigemntacji: redukuje przebarwienia, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień oraz przywraca skórze naturalny blask, na długi czas. Unikalna równowaga pomiędzy skutecznością a tolerancją, oferując skórze z przebarwieniami skuteczne podtrzymanie efektów terapii lub samodzielną monoterapię.

Pigmentbio H2O

Rozświetlający płyn micelarny, inspirowany kultowym Sensibio H2O, stworzony dla skóry z przebarwieniami. Wspomaga redukcję przebarwień i zapobiega pojawianiu się nowych, przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji i wzmacnia skuteczność następnych jej kroków.

Pigmentbio H2O delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę, usuwa makijaż z twarzy i oczu. Formuła Pigmentbio H2O zawiera micele estrów kwasów tłuszczowych, które usuwają makijaż i zanieczyszczenia, zachowując jednocześnie równowagę skóry. Opatentowana kombinacja składników aktywnych reguluje biologiczne mechanizmy odpowiedzialne za przebarwienia, dla uzyskania efektu rozjaśnienia i zapobieganiu powstawania nowych przebarwień.

Bioderma - Pigmentbio - pielęgnacja skóry z przebarwieniami

Pigmentbio Foaming Cream

Pigmentbio Foaming cream to kremowy żel oczyszczający, który wspomaga redukcję przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych.

Opatentowana kombinacja składników aktywnych reguluje biologiczne mechanizmy odpowiedzialne za przebarwienia. Kwasy AHA (kwas cytrynowy) i celulozowe mikrogranulki delikatnie złuszczają, usuwają zanieczyszczenia i wygładzają skórę, zapewniając efekt rozświetlonej skóry. Nawilżające składniki aktywne (coco glucoside oraz glyceryl oleate) przywracają skórze komfort.

Bioderma - Pigmentbio - pielęgnacja skóry z przebarwieniami

Pigmentbio C-Concentrate

Laboratoire Dermatologique BIODERMA opracowało Technologię LUMIREVEAL™ , która działa na wszystkich 3 etapach powstawania przebarwień. Zawarty w produkcie wzmacniacz odnowy komórkowej, inspirowany jest wiodącą terapią dermatologiczną:

  • Działa na każdym biologicznym etapie powstawania przebarwień, eliminując je niezależnie od tego, czy dopiero powstają czy już istnieją
  • Zapobiega tworzeniu się nowych plam powstających na tle uszkodzeń skórnych i stanów zapalnych
  • Optymalizuje odnowę komórkową, by usunąć nadmiar melaniny zgromadzony w komórkach

Wysokie stężenie kwasów BHA zapewnia skuteczność podobną do działania peelingu, bez uszkadzania skóry i jej wysuszania, dzięki zapewnieniu niemal 8-godzinnego nawilżenia. Pigmentbio C-Concentrate eliminuje komórki z wysoką zawartością melaniny, redukując intensywność i rozmiar istniejących przebarwień oraz wygładza teksturę skóry, by lepiej odbijała światło. Skóra odzyskuje swój blask.

Podobnie jak pozostałe produkty z tej linii, C-Concentrate ma wysokie stężenie witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, których zadaniem jest poprawa nawilżenia skóry i ochrona przed stresem oksydacyjnym oraz zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się skóry. Od pierwszego tygodnia stosowania, skóra staje się jaśniejsza i wzmocniona przed działaniem agresywnych czynników środowiska. Dzień po dniu skóra staje się gładsza, mocniejsza i odzyskuje swój naturalny blask. Na dłużej.

Bioderma - Pigmentbio - pielęgnacja skóry z przebarwieniami

Pigmentbio Daily Care SPF 50+

Plamy i przebarwienia na skórze odzwierciedlają nasz styl życia: zanieczyszczenie, intensywna ekspozycja na słońce, wiek, ciąża, podrażnienie skóry… Spowodowane są nadprodukcją melaniny, która zmienia naturalny wygląd naszej skóry. Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna jest zatem konieczna, aby powstrzymać proces przedwczesnego starzenia się skóry.

Pigmentbio Daily care SPF50+ zawiera technologię LUMIREVEAL™, inspirowaną wiodącą kuracją stosowaną przez dermatologów, aby efektywnie redukować przebarwienia. Wspomaga redukcję melaniny w skórze i przyspiesza odnowę komórek skóry, w celu eliminowania przebarwień i wyrównania kolorytu skóry.

Technologia LUMIREVEAL™ jest wzbogacona o koktajl witamin C, E oraz PP, które działają antyoksydacyjnie, rozświetlajaco i nawilżająco, chroniąc także barierę ochronną skóry:

  • WITAMINA C i E chronią skórę przed zanieczyszczeniami, promieniowaniem UVA/UVB oraz stresem oksydacyjnym, które przyczyniają się do nasilenia procesu starzenia się skóry, jego pierwsze oznaki to właśnie pojawiające się przebarwienia.
  • WITAMINA PP wzmacnia barierę ochronną skóry i podnosi poziom nawilżenia, na długi czas.

Bioderma - Pigmentbio - pielęgnacja skóry z przebarwieniamiPigmentbio Night Renewer

Noc to doskonały czas na regenerację skóry, Pigmentbio Night Renewer przyspiesza odnowę komórek skóry, stymuluje produkcję kolagenu dla uzyskania efektu wygładzonej i rozświetlonej skóry o poranku.

Pigmentbio Night Renewer zawiera technologię LUMIREVEAL™ inspirowaną wiodącą kuracją stosowaną przez dermatologów, aby efektywnie redukować przebarwienia. Wspomaga redukcję nadmiaru melaniny w skórze. Przyspiesza odnowę komórek skóry, wspiera rozjaśnianie istniejących przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry.

Świeża i lekka konsystencja tworzy ochronną warstwę na skórze i zapewnia długotrwałe działanie w ciągu nocy.

Bioderma - Pigmentbio - pielęgnacja skóry z przebarwieniami

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Bioderma

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony