Belif – Witch Hazel Herbal Extract Toner

Belif – Witch Hazel Herbal Extract Toner

Belif – Witch Hazel Herbal Extract Toner

Tonik z ekstraktem z Oczaru Wirginijskiego

Formuła zawierająca oczar wirginijski nawilża suchą, zmęczoną skórę, pozostawiając ją odżywioną, ukojoną i dobrze zbilansowaną po oczyszczaniu. Receptura toniku zawiera mieszankę leczniczych ziół, w tym oczar wirginijski. Kosmetyk rozświetla i nawilża skórę, zamykając wilgoć w jej komórkach. Rezultat: W miarę stosowania skóra odzyskuje sprężystość i witalność.

Cena: 105,00 PLN  – 200 ml

ZOBACZ: Belif – Bergamot Herbal Extract Toner

Belif - Witch Hazel Herbal Extract Toner

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali ?True Herb Formula” ?formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony