Belif – Hungarian Water Essence

Belif – Hungarian Water Essence

Węgierskie serum nawilżające

Hungarian Water Essence to lekkie nawilżające serum, które działa błyskawicznie, zapewniając trwałe nawilżenie skóry. Formuła kosmetyku zawiera koktajl ziół leczniczych, w tym składniki o silnym działaniu nawilżającym i antyoksydacyjnym takie, jak: rozmaryn i lawenda. Ultra lekka, płynna tekstura natychmiast się wchłania, zapewniając trwały efekt nawilżenia, pozostawiając miękką, sprężystą i promienną skórę.

Cena: 179,00 PLN  – 75 ml

ZOBACZ: Belif – The True Cream ? Aqua Bomb ? Bogaty krem nawilżający

Belif - Hungarian Water Essence

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali ?True Herb Formula” ?formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony