Belif – First Aid Overnight Brightening Mask

Belif – First Aid Overnight Brightening Mask

Belif – First Aid Overnight Brightening Mask

Rozświetlająca maska na noc

Rozświetlająca maska, którą można stosować na noc dla efektu promiennej skóry o poranku. Kremowa, lekka, rozświetlająca formuła może pozostać na skórze przez całą noc sprawiając, że po przebudzeniu cera jest świetlista i świeża. Receptura maski zawiera ekstrakt z czarnych trufli, jednego z najbardziej wyrafinowanych przysmaków na świecie oraz widoczne kapsuły z pudrem z bursztynu, pereł i złota dla natychmiastowego efektu świetlistej cery. Wielozadaniowy kosmetyk może być również stosowany w charakterze kremu nawilżającego, jako element rytuału pielęgnacyjnego, aby dodatkowo nawilżyć i rozświetlić cerę.

Cena: 129,00 PLN  – 50 ml

ZOBACZ: Belif – The True Cream – Aqua Bomb – Bogaty krem nawilżający

Belif - First Aid Overnight Brightening Mask

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali “True Herb Formula” –formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony