Belif – Cleansing Gel Oil Enriched

Belif – Cleansing Gel Oil Enriched

Oczyszczający żel-olejek o bogatej formule

Cleansing Gel Oil Enriched to olejek o teksturze żelu, bogaty w zmiękczające skórę emolienty, które chronią dermę i zamykają wilgoć w jej komórkach, usuwając nawet najgrubsze warstwy makijażu. Jedwabista formuła, nasycona oliwą z oliwek i olejkiem z orzechów macadamia, zachowuje naturalne sebum skóry dla jej świetlistego blasku. Ekstrakty roślinne koją i odświeżają skórę dla efektu bardziej promiennej, świeżej i oczyszczonej skóry.

Cena: 125,00 PLN – 150 ml

ZOBACZ: Belif ? Creamy Cleansing Foam Moist

Belif - Cleansing Gel Oil Enriched

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali ?True Herb Formula” ?formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony