Belif – Bergamot Herbal Extract Toner

Belif – Bergamot Herbal Extract Toner

Tonik z ekstraktem z Bergamotki

Formuła zawierająca bergamotkę i szałwię przywraca równowagę skórze normalnej i mieszanej, pozostawiając ją nawilżoną i ukojoną po umyciu. Żelowo-płynna formuła toniku na bazie roślin, została opracowana specjalnie, aby  nawilżać i przywracać równowagę skórze normalnej do tłustej, pozostawiając ją głęboko nawilżoną, o wyrównanym kolorycie. W miarę stosowania skóra staje się bardziej sprężysta.

Cena: 105,00 PLN  – 200 ml

ZOBACZ: Belif – Moisturising Bomb Sheet Mask

Belif - Bergamot Herbal Extract Toner

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali ?True Herb Formula” ?formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony