Belif – Creamy Cleansing Foam Moist

Belif – Creamy Cleansing Foam Moist

Kremowa pianka oczyszczająca

Pianka oczyszczająca o bogatej formule zawiera unikalną mieszankę ziół o dowiedzionej skuteczności działania, bogatych w witaminę C takich, jak: piołun przeciwdziałający powstawaniu zaskórników, Sapindus (Soapberry) o właściwościach detoksykacyjnych oraz słodka figa o działaniu oczyszczającym i zmiękczającym skórę. Te składniki roślinne mają delikatne, nie ścierające działanie. Kosmetyk jest idealny do normalnej i suchej skóry. Kremowa piana błyskawicznie eliminuje zanieczyszczenia, nie naruszając naturalnej bariery skóry.

Cena: 95,00 PLN  – 160 ml

ZOBACZ: Belif – Bergamot Herbal Extract Toner

Belif - Creamy Cleansing Foam Moist

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali “True Herb Formula” –formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony