Belif – Moisturising Bomb Sheet Mask

Belif – Moisturising Bomb Sheet Mask

Nawilżająca maska tkaninowa

3-etapowy zabieg dla idealnie nawilżonej skóry ? nawilżająca maska Belief 3 w 1.

Etap 1: Kremowa nawilżająca pianka oczyszczająca. Kojąca, lekka pianka opracowana w oparciu o naturalne czynniki oczyszczające. Delikatnie oczyszcza nie wysuszając skóry.

Etap 2: Nawilżająca maska tkaninowa o bogatej formule. Maska wykonana w 100% z niebarwionej i niewybielanej bawełny błyskawicznie koi i nawilża skórę, za sprawą składników występujących również w kremie.

Etap 3: True Cream – Moisturising Bomb. Trwałe nawilżanie nawet najbardziej przesuszonych partii skóry, dzięki formule zawierającej liść żywokostu.

Cena: 39,00 PLN  – 29 ml (2 ml+25 ml+2 ml)

ZOBACZ: Belif – The True Tincture Mask ? Camomile

Belif - Moisturising Bomb Sheet Mask

Materiały prasowe belif / sephora

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.

Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali ?True Herb Formula” ?formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony