Beautyblender – trwały podkład Liquid-Whip

Beautyblender – trwały podkład Liquid-Whip

Najlepszy podkład to ten, którego nie widać. Uczucie nagiej skóry i efekt pełnego pokrycia ? płynna formuła o ultra lekkiej teksturze z łatwością rozprowadza się na skórze, bez względu na nałożoną ilość kosmetyku. Skóra wygląda perfekcyjnie. Formuła podkładu, wykorzystująca całkowicie nową technologię HyperWhip, ma ? lekką jak powietrze ? teksturę ? bitej śmietany ?, dla idealnej aplikacji ? bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Dzięki recepturze wzbogaconej o kwas hialuronowy i bogaty w antyoksydanty ekstrakt z białej brzozy, cera zyskuje jednocześnie blask i ochronę.

ZOBACZ: Beautyblender stworzył podkład! Nareszcie?

Beautyblender podkład

Aksamitny, wielowymiarowy efekt naturalnie pięknej skóry. Produkt, dostępny w 32 odcieniach, daje efekt pokrycia nie tylko cery ale również tekstury skóry, pozostawiając gładką cerę o wyrównanym kolorycie.

– Trzymaj flakon pod kątem 45 stopni i uwolnij porcję kosmetyku do wklęsłego zbiorniczka tak, aby powstała powierzchnia do mieszania podkładu. Możesz również nakładać kosmetyk bezpośrednio na gąbeczkę lub na skórę.

– Używaj mokrej gąbeczki beautyblender? (w sprzedaży osobno), aplikuj palcami lub pędzlem. Podkład nakładaj w centralnej partii twarzy i rozprowadzaj ku jej zewnętrznym konturom.

– Podkład nakładaj do uzyskania pożądanego efektu pokrycia, rozprowadzając kosmetyk gąbeczką beautyblender?, dla efektu tekstury imitującej skórę.

View this post on Instagram

^^ The Jay-Z & Beyoncé of beauty. #BounceWorthy

A post shared by beautyblender (@beautyblender) on

Bautyblender podkład – kiedy w Polsce?

Mamy dobrą wiadomość! Podkłady Beautyblener trafi do sprzedaży już w czerwcu!

ZOBACZ WIĘCEJ:

materiały prasowe beautyblender

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony