ARBONNE – TRUE HAIR

Arbonne True Hair to linia przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów. Formuła zawierająca w 82% składniki pochodzenia naturalnego jest łagodna i delikatna, dlatego może być stosowana do każdego rodzaju włosów.

DELETE – Jumbo Set

DELETE Jumbo Set to idealny prezent, dla każdej kobiety, która uwielbia niepowtarzalne produkty pielęgnacyjne, wpisujące się w najnowsze trendy. Zawarta w nim rękawiczka DELETE MakeUp usuwa makijaż za pomocą samej wody, a cekinowa maska na oczy sprawia, że nawet krótka drzemka, jest efektywna i pozwala pędzić przez życie z nową dawką energii.

GLOV – Sleeping Beauty

GLOV Sleeping Beauty to wyjątkowy zestaw ze snów, który został stworzony z myślą o obdarowywaniu bliskich niepowtarzalnymi prezentami. Zawarta w nim rękawiczka GLOV On-The-Go usuwa makijaż tylko za pomocą wody, a maska na oczy GLOV Glitter Mask umożliwia efektywny sen w każdej sytuacji.

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

BLASK, nie tylko „od święta”… Szukasz świątecznego prezentu, który zachwyci? FOREO przedłuża magię świąt z miłości do naszych najbliższych! Świąteczna radość od FOREO, czyli gładka i promienna cera, jest najlepszym, co możesz podarować bliskim, wspierając ich w noworocznych postanowieniach!

Świąteczne zestawy prezentowe od Caudalie

ZESTAW RESVERATROL LIFT Eksperci od jędrności Jedyny w swoim rodzaju program pielęgnacji wyraźnie unoszący i wypełniający owal twarzy dzięki ekskluzywnemu, opatentowanemu połączeniu Resweratrolu z winorośli i kompleksu mikronizowanych kwasów hialuronowych. 

MAC – SHINY PRETTY THINGS

M∙A∙C Cosmetics przedstawia świąteczną kolekcję SHINY PRETTY THINGS PODCZAS TEGOROCZNEGO SEZONU ŚWIĄTECZNEGEO NIE DAJ SIĘ NUDZIE I ROZŚWIETL SWÓJ MAKIJAŻ DZIĘKI TECHNIKOLOROWEJ, KALEJDOSKOPICZNEJ, BŁYSZCZĄCEJ KOLEKCJI!