TOUS – LUMINOUS GOLD

01. inspiracje Z blaskiem białego złota, z klarownością i przejrzystością światła dziennego, z radością białych kwiatów. TOUS Luminous Touch dotyka nas, zachwyca i naturalnie rozjaśnia nasz dzień.

Carolina Herrera – Bad Boy

WEJDŹ DO ŚWIATA NIEGRZECZNEGO CHŁOPCA I ODKRYJ W SOBIE BUNTOWNICZE OBLICZE: ŁAM ZASADY I UDERZAJ NICZYM PIORUN Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem BAD BOY, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika.

FOREO – LUNA mini 3

LUNA mini 3 to jedyne na rynku urządzenie oczyszczające, które uzupełni naszą potreningową pielęgnację. Ten kompaktowy model został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających pasjonatkach sportu.

NUXE INSTA-MASQUE

NATURALNE SKŁADNIKI I NATYCHMIASTOWA SKUTECZNOŚĆ Marka Nuxe przedstawia nowa gamę INSTA-MASQUE, którą charakteryzują zmysłowe konsystencje, uzależniające zapachy i kolorowe opakowania. Została stworzona z myślą o kobietach dzisiejszych czasów, które prowadzą dynamiczny tryb życia.

GUCCI GUILTY COLOGNE

Idea #ForeverGuilty stanowiła deklarację autoekspresji i odwagi. Dziś zapach Gucci Guilty Cologne inauguruje nowy rozdział zapachów męskich jako nowoczesna interpretacja klasycznej wody kolońskiej ?