Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

Lato powoli zmierza ku końcowi i coraz częściej zagląda do nas jesień. A my mamy ogromną nadzieję, że chłodniejsza pora roku przestanie kojarzyć nam się z zakatarzonym nosem. To dobry moment, aby zacząć wspierać organizm i sięgnąć po suplementy. My zaczynamy właśnie testować prawdziwe “witaminowe bomby”od Duolife. Dlaczego warto w nie zainwestować?

ZOBACZ: Dlaczego powinniśmy suplementować organizm witaminą D3?

Zestaw DuoLife Dzień i Noc

Duolife prezentuje specjalnie opracowaną formułę, która zagościła w dwóch butelkach produktu. Organizm człowieka potrzebuje innych składników w dzień, a innych w nocy. Unikalna kompozycja naturalnych składników wspomaga pracę poszczególnych układów, zależnie od cyklu dobowego.

Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

Zestaw DuoLife Dzień i Noc wyróżnia się pośród produktów tego typu dostępnych na rynku, bo to jedyna taka propozycja, z której cennych właściwości można korzystać przez całą dobę. Nasz organizm potrzebuje innego rodzaju składników i substancji odżywczych w dzień, kiedy to wykazuje zwiększoną aktywność psychomotoryczną, a nieco innych w porze wieczorowej i nocnej, gdy poszczególne procesy ulegają spowolnieniu, by dać czas ciału na efektywną regenerację i odbudowę.

DuoLife Dzień charakteryzuje zawartość składników odpowiedzialnych za aktywację psychomotoryki. Można liczyć na dostarczenie substancji o wysokim działaniu odżywczym, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

DuoLife Noc bazuje na składnikach spełniających oczekiwania tych wszystkich, którzy liczbą na spokojny i regenerujący sen. Pragną wyregulować przemianę materii, wzmocnić organizm i sprzyjać podnoszeniu naturalnej odporności, jednocześnie skutecznie oczyszczając organizm każdego dnia.

Witaminowa bomba, czyli jak suplementować się jesienią

Zestaw DuoLife Dzień i Noc to niezwykle cenne źródło flawonoidów, wielu witamin, makro- i mikroelementów. Naturalne składniki charakteryzuje skuteczność w działaniu i szerokie spektrum zastosowania. Ponadto dostarczanie stosownych substancji, w takich ilościach, które są niezbędne organizmowi w danym cyklu dnia. Próżno szukać tak unikalnej kompozycji sprzyjającej pracy całego organizmu, nie tylko za dnia, ale i w nocy.

Zestaw nie należy do najtańszych, trzeba zapłacić za niego 350 złotych. Wydaje nam się jednak, że warto skusić się na miesięczną kurację i na własnym organizmie przetestować jego dobroczynne działanie. Patrząc na skład – NAPRAWDĘ WARTO!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony