Oto najprostszy sposób na przetrwanie upałów

Oto najprostszy sposób na przetrwanie upałów

Wakacje to jedna z najprzyjemniejszych części roku. Zapominamy o pracy, obowiązkach planujemy zwiedzanie, podziwiamy piękne widoki. To również czas kiedy promienie słoneczne nas rozpieszczają i ogrzewają? czasem nawet nadmiernie. Temperatury sięgają górnej kreski  i spotykamy się z upałami. Przez jednych są one wyczekiwane przez innych znienawidzone. Jak sobie z nimi radzić?

ZOBACZ: Lepiej zjeść hamburgera z McDonald’s niż… popularny rogalik?

W czasie upałów należy wypijać co najmniej 3 litrów chłodnej wody dziennie. Jeśli jednak planujemy w trakcie lata uprawiać dodatkowo sport lub przebywać długo na plaży powinniśmy wypijać jeszcze więcej płynów. W szczególności tych zaleceń powinni przestrzegać seniorzy i dzieci, one często nie czują pragnienia i zapominają o odpowiednim poziomie nawodnienia.

Marka Dafi produkująca butelki filtrujące przygotowała na czas wakacji specjalne wakacyjne grawery, które można nadrukować na butelkach filtrujących. Dodatkowo można je również spersonalizować kolorystycznie. W trakcie urlopu będą przypominać nam o tym, aby regularnie pić wodę. Ich przyjemne niewielkie pojemności na pewno nie będą obciążać naszego plecaka podczas podróży. Butelki filtrujące sprawią, że wodą będzie na wyciągnięcie ręki, a po urlopie stojąc na biurku w pracy będą przypominać nam o przyjemnie spędzonym czasie podczas wakacji.

Spersonalizowane butelki z wakacyjnymi grawerami można stworzyć na stronie www.butelka.dafi.pl/kreator, dostępne są w trzech pojemnościach 0,3l; 0,5l; 0,7l.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Dafi

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony