Nikkie Tutorials sporo schudła. Pokazała swoją metamorfozę

Nikkie Tutorials sporo schudła. Pokazała swoją metamorfozę

Nikkie Tutorials sporo schudła. Pokazała swoją metamorfozę

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Nikkie Tutorials to jedna z największych beauty guru w sieci. Obserwowana na Instagramie przez ponad 11 milionów osób, na YouTube zgromadziła dokładnie takie samo grono subskrybentów, którzy regularnie oglądają jej filmy. Okazuje się, że już niedługo może być nie tylko wyrocznią urodową, ale również wyrocznią… fit?

ZOBACZ: Fit blogerka pokazała jak zmieniał się ideał figury na przestrzeni lat

Jeżeli obserwujecie Nikkie to z pewnością mogłyście już zauważyć, że w ostatnim czasie zrobiło się jej trochę… mniej. Okazuje się, że blogerka postanowiła zabrać się za odchudzanie, a na swoim Instagramie zaprezentowała efekty swojej metamorfozy…

Nikkie Tutorials schudła

Blogerka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy. Co prawda nie zaprezentowała się w całej okazałości, ale pokazała zmiany, jakie zaszły na jej twarzy. Musimy przyznać, że efekty są spektakularne!

– Żegnaj, 20 kg! Kiedy jestem w drodze ku zdrowszemu stylowi życia i czuję, że nic się nie zmienia, cofam się pamięcią i przypominam sobie, jak daleko zaszłam. Czasami TY sama musisz być WŁASNĄ inspiracją – napisała pod zdjęciem.

Tym wpisem Nikkie stała się nie tylko swoją własną inspiracją, ale również inspiracją dla tysięcy kobiet. Zdjęcie w 16 godzin zebrało prawie 1,5 miliona lajków, a to chyba mówi samo za siebie…

JESTEŚMY POD OGROMNYM WRAŻENIEM!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram @nikkietutorials

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony