Ariana Omipi schudła ponad 60 kilo. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Ariana Omipi schudła ponad 60 kilo. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Ariana Omipi schudła ponad 60 kilo. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Metamorfozą Ariany Omipi jeszcze do niedawna żyły wszystkie media. Blogerka z Nowej Zelandii przez wiele lat zmagała się z otyłością. Ponad rok temu poddała się operacji zmniejszenia żołądka, dzięki której udało jej się zrzucić aż 64 kilogramy. Dziewczyna na swoim Instagramie chętnie chwali się swoim nowym wyglądem i pozuje w ubraniach, o których jeszcze do niedawna mogła tylko pomarzyć.

ZOBACZ: Nikkie Tutorials sporo schudła. Pokazała swoją metamorfozę

Ariana Omipi metamorfoza

Ariana uwielbia swoją nową figurę, ale nie próbuje udawać, że ta jest teraz perfekcyjna. Po zrzuconych kilogramach została jej „pamiątka” w postaci rozciągniętej obwisłej skóry.

Blogerka nie ma oporów przez założeniem kostiumu kąpielowego czy też ubrań eksponujących brzuch. Od czasu do czasu zaprezentuje się swoim obserwatorom w bieliźnie, a także… pokaże swój nieidealny brzuch.

Kilka dni temu na jej instastory pojawiło się kilka ujęć z serii „oczekiwania a rzeczywistość”.

Ariana Omipi schudła 60 kilo Pokazuje, jak wygląd jej brzuch

Chociaż można powiedzieć, że na powyższym zdjęciu wygląda doskonale – rzeczywistość nie jest już tak kolorowa. Ariana nie zamierza jednak przed nią uciekać i nie wstydzi się pokazać swoim fanom jak wygląda naprawdę.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować odwagi!

Przypomnijmy, że prócz operacji zmniejszenia żołądka kobieta jest na ścisłej diecie i regularnie trenuje na siłowni, co można nie bieżąco „podglądać” na jej instagramowym profilu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @arianaomipi

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony